PREFABRİK EV FİYATLARI

Prefabrik ev fiyatlarını hayalinize göre uyarlıyoruz.

Prefabrik ev fiyatlarına iç ve dış cephe boyalarının yapılması, tüm pencerelerin çift ısıcamlı takılması, dış ve iç kapıların takılması, su tesisatlarınınız tamamı bağlantı yapacağınız şekilde dışarı kadar çekilmesi, elektrik tesisatınızın tamamı dışarı kadar çekilmesi, vitrifiye ve Armatür gruplarının temin edilmesi, çatı kaplama ve çatı izolasyonu ile dere inişleri ve oluklarının yerlerine monte edilmesi tamamen bize aittir. Prefabrik ev fiyatları Aktaş Prefabrik tarafından minimum seviyede tutulmaya özen gösterilmiştir. Firmamızın üretimi olduğu için prefabrik ev fiyatları 20.000 tl den başlamaktadır. Prefabrik ev fiyatları sizin ne istediğinize ve kaç metre kare istediğinize göre değişiklik gösterir fiyatlara yapılan tesisat işleri dahildir. Fiyatlar yapının izolasyonuna ve kaç katlı olacağına göre de değişiklik gösterir.

Prefabrik evlerimizde kaynaksız vidalı teknoloji kullanmaktayız. Prefabrik ev üretimini modern üretim teknolojisi kullanarak yapıyoruz kullandığımız bu teknolojiler size ekstra bir ücret olarak yansımamaktadır.

Siz prefabrik evinizi yaptırmak istediğiniz yerde gerekli olan izinleri aldıktan sonra biz prefabrik evinizi kuruyoruz ve anlaştığımız miktar üzerinden tahsil ediyoruz. Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre daha ekonomik olduğundan daha ucuz fiyatlara hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Çok çeşitli proje ve planlarda üretilebilen prefabrik evler dört mevsim iklim koşullarına dayanıklılık gösterir. Prefabrik ev fiyatlarına prefabrik evinizin yapımında kullanılan tüm malzemeler fabrikamız bünyesinde üretildiğinden yansımamaktadır. Siz dışarıdan ek bir ücret ödemeden size en ekonomik düzeyde sunuyoruz. Prefabrik ev fiyatlarının ekonomik olmasının bir diğer sebebi de tüm işçiliğin bünyemizde çalışan teknik personel tarafından yapılıyor olmasıdır.

Hafta içi veya hafta sonu prefabrik evleri ve prefabrik ev fiyatlarını yerinde görmek için siz değerli müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz. Prefabrik ev fiyatlarını, teknik ve maliyet açısından bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatlarını öğrenmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Prefabrik ev fiyatlarını öğrenmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz…

prefabrik ev fiyatları

prefabrik ev fiyatları

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: