Mars ile Yapı Sektöründe Yeni Bir Çağ Başlıyor

prefabrik ev

prefabrik ev

1989’dan bu yana gösterdiği faaliyetler ile iç pazar payı yüzde 40 oranına ulaşan Prefabrik Yapı A.Ş. gelişime açık vizyonu ile bu payı arttırıyor. Dünyada 1950’li yıllarda Almanya, İngiltere, Japonya ve ABD ülkelerinde başlayan, 1980 ve sonrasında daha da gelişerek Avusturya ve Kanada’da yaygınlaşan, Türkiye’de ise yoğun olarak 1999 yılı sonrasında gündeme gelen ‘hafif çelik yapı’ kavramına yapılan yatırımlar Prefabrik Yapı A.Ş.’yi zaman içerisinde sahip olduğu teknoloji, tesis, yüksek kapasite ve geniş ürün yelpazesi önemli bir konuma getirdi. Daha az malzeme ile daha güçlü strüktür oluşturan, yapı maliyetini düşürenüretimi hızlı ve hatasızkılan, malzeme fiyat dalgalanmalarına karşı koyabilentemiz bir şantiye ortamı sağlayan, defalarca sökülüp, takılma ve tadilat yapılma özelliğine sahip olan ve en önemlisi de; çevre dostu olarak tanınan çelik, gelecek için en önemli yatırım.

Mars; tamamı ile çelik konstrüksiyondan üretilip çeliğin verdiği güç ile güvenirliliğini maksimize etmiş bir ürün. Ayrıca hammaddesinde ve üretim aşamasında çevreye zarar vermeyen Mars, kurulum esnasında da çevre dostu olarak duyarlılığını sürdürür.

Mars’ın bir diğer özelliği ise taşınabilir olması. Ev ya da ofis olarak kullanabilen bu yaşam üniteleri istenildiği zaman üç gün gibi kısa bir sürede taşınabiliyor.Mars’ın bir başka özelliği ise; modülerlik. Mars’a oda ya da ofis ilave etmek mümkün.

Mars S, Mars M, Mars L, Mars XL, Mars LD, Mars XLD olarak tasarlanan modeller kış, sonbahar, yaz iklim tipine göre hazırlanmış cephe tipleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Mars dış cephe kaplamasından, büyüklüğüne kadar, hatta veranda, saçak vb. ilave modüllerine kadar tamamı ile bireysel kararlara göre oluşturabilecek ilk ve tek yaşam ünitesi. Ekolojik, taşınabilir, modüler, esnek, estetik, güvenli ve ekonomik özelliklerini bir arada bulunduran Mars; Türkiye yapı kültüründe yeni bir çağ başlangıcı, bir öncü ve bir değişim simgesi.

 

Prefabrik ev ile ilgili güncel haberler…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: