ARSAN VARSA PREFABRİK EVİN 15 GÜNDE HAZIR!

Bu yaz tatili kendi yazlığınız da geçirmek mi istiyorsunuz? O zaman arsanızın yerini gösterin, ARSLAN PREFABRİK evinizi 15 günde kursun. Hem de son derece ekonomik. 91 metrekarelik bir evi yaklaşık 30 bin TL’ye kuran ARSLAN PREFABRİK, kişiye özel projeler de tasarlıyor ve üretiyor.

prefabrik ev

prefabrik ev

ARSLAN PREFABRİK e en büyük talebin elinde hazır arsası olan orta gelir grubundan ve emeklilerden geldiğini kaydeden ARSLAN PREFABRİKın, Karadeniz olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine iklim koşullarına uygun olarak üretim yapıyor.

Kişiye özel projeler üretiliyor
Standart ev tiplerinin dışında kişiye özel projeler de tasarlayabildiklerini ve üretebildiklerini dile getiren  bu projelerin ev sahibi adayı ile varılan özel mutabakatlarda ortaya çıkan maliyet ve ödeme seçenekleriyle tamamlandığını söyledi. “ARSLAN PREFABRİK fiyatları, projenin büyüklüğü, uygulama alanının koşulları, uygulanacak bölgenin iklim şartları, yurtdışı veya yurtiçinde olması durumlarına göre değişiyor.

ARSLAN PREFABRİK Prefabrik evin üretim dahil anahtar teslim kurulumunun; projenin şekline, boyutuna, tek katlı ya da iki katlı olmasına ve kurulumun yapılacağı bölgenin özelliklerine göre 15 ile 45 gün arasında tamamlandığını kaydetti. “Bu yüksek hızı oluşturan en önemli faktör ise anahtar teslim binanın üretiminin yüzde 85’inin fabrikada tamamlanması yani ön üretimli olması” diye konuştu.
Sözleşmenin imzalanması ile birlikte üretim ve montaj sürelerinin belli olduğunu dile getiren bu sayede hem prefabrik ev teslim zamanının hem de fiyatının önceden belirlendiğini ve sabitlendiğini söyledi. “Müşteriler daha sonra bu anlamda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmıyor” dedi.

prefabrik ev

prefabrik ev

Sökülüp taşınabiliyor
Her geçen gün genişleyen bayi ağı sayesinde müşterilerine bulundukları yerlerde daha hızlı ve güvenli çözümler sunmaya başladıklarını kaydeden Türkiye’nin dört bir tarafında aynı anda çözüm sunabilecek sayıda profesyonel montaj ekiplerinin bulunduğunu da belirtti. prefabrik evlerin istendiği zaman basit şekilde sökülüp taşınabildiğini vurguladı.

Çok dayanıklı malzemeler kullandıkları prefabrik evlerin bakımlarının sadece belirli zaman aralıklarında boyamaktan ibaret olduğunu vurgulayan ARSLAN PREFABRİKnın binalardaki konfor şartlarını, deprem yönetmeliğine göre statik hesap yöntemlerini kullanarak en son prefabrike yapı teknolojisi ile sunduğunu söyledi. “ARSLAN PREFABRİK, tamamen yüksek izolasyon değerlerine sahip olan hafif malzemeler kullanılarak üretildiği için daha az temel ve konstrüksiyon maliyeti ihtiyacı duyuyor. Bu da ekonomik bir çözümün ortaya çıkmasını sağlıyor” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: